informacje ogólne

więcej informacji ?

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji w sprawie współpracy z Platform Channel,  skontaktuj się z naszym Biurem Reklamy

br@platformchannel.pl


Informacje dla prasy

Gotowe pliki do pobrania na temat Platform Channel w zakladce press

Jedyny prawdziwy Digital Outdoor w Polsce

Społeczeństwo XXI w., to społeczeństwo w którym panuje nieustanny pośpiech. Wiekszośc z nas zaprzątrnięta swoimi sprawami przmieszcza się z jednego punktu do drugiego nie zwracając uwagi na otoczenie. Dotarcie zatem z przekazem do grupy osób, do których reklamodawcy najbardziej chcą trafić jest niezmiernie trudnym zadaniem. Platform Channel jest nosnikiem, który przemawia do tych, którzy są w nieustannym biegu.

Jako pierwsi i jedyni docieramy, za pośrednictwem zewnętrznych, interaktywnych ekranów LCD do niezmiernie szerokiego grona odbiorców, którzy po dotarciu na peron i w oczekiwaniu na pociąg przez kilkanaście minut zatrzymują się w swoim biegu. Platofrm Channel, to nie kolejna, niema sieć Digital Signage oferująca kilkunastominutowe bloki reklamy czy nagrane wiadomości.

Platform Channel

- to bardziej telwizja na peronie: Informacje LIVE , program przygotowywany on line - bez zdefiniowanych pętli, brak bloków reklamowcyh, jakość HD, interaktywność, to tylko nieliczne z wielu zalet Platform Channel. Zadbaliśmy również o system dźwięku, który na odpowiednim poziomie, nie zakłócając informacji kolejowych, dociera do odbiorców oddalonych nawet kilkanascie metrów od ekranu.

Jeśli prawdziwy Digital Out of home to tylko Platform Channel